Semináře

Objednejte se

Vnitřní dítě, vnitřní muž a vnitřní žena

Zvu vás na sérii transformačních seminářů. Proto, abychom žily v plné síle i jemnosti, citlivosti a užívaly si života plnými doušky, je důležité mít integrované tři archetypy: vnitřní dítě, vnitřního muže a vnitřní ženu. Společně budeme sdílet, tančit, meditovat, budovat kapacitu být s tím, co je a rozšiřovat svoje vědomí o to, jak nás nevědomé části vedou někam kam nechceme, co odmítáme a o to více to žijeme. Podíváme se na to, jak jít zpět k hravosti a radosti našeho dítěte v nás. Rozvineme podporu pro naši vnitřní ženu v jejím ženství. Prohloubíme se v tom, jak milovat naši mužskou část, do které nás v této době často tlačí okolní svět.

Obrázek

Seminář bude koncipován do jednotlivých dnů

Každý den od 9:00 – 17:00 bude jeden archetyp.

26. 2. 2022 - Vnitřní dítě

26. 3. 2022 - Vnitřní muž

27. 3. 2022 - Vnitřní žena

 

Obrázek

Místo konání

Nádherný Elestial  – http://www.elestial.cz/

Tábor 43b, Brno – Královo pole.

Elestial
Elestial
Tábor 43b, Brno – Královo pole
 zobrazit na Google

Spokojení klienti

Hanka - Key Account Manager

Janin seminář Vnitřní dítě byl plný intenzivních zážitků v prostředí bezpečí a důvěry ženského kruhu. Hned od rána se začala sama od sebe otevírat spousta témat, která jsme cely den vědomě prožívaly, cítily a posouvaly. Odcházela jsem klidná, vyživená a spokojena. V přítomnosti Jany se prostě dějí věci a pokud člověk přijme krátkodobý psychicky diskomfort při otevíraní nejhlubších zákoutí duše, pokaždé se o velký kus posune. Dekuji .

Magda

V srpnu jsem se zúčastnila semináře na téma Žena a živo(s)t. Den strávený v ženském kruhu pro mě byla nová zkušenost a moc jsem si to užila. Janě se podařilo vytvořit velice příjemnou atmosféru podpory a respektu, kde se člověk dokázal uvolnit a možná si v sobě řešit i různé bolestivé otázky a hojit staré rány. Celý den byl jeden velký intenzivní prožitek, kde si mi podařilo si odpočinout a načerpat novou sílu.

Naďa - průvodce v montessori škole

Chtěla bych se podělit svoji zkušenosti a tímto poděkovat za skvělý kurz Kreativita a vnitřní dítě. Kurz vřelé doporučuji, náplň kurzu je výborná, profesionální a velice obohacující. Odnesla jsem si naprosto nepopsatelné zážitky.
Pracovali jsme na více úrovních, uvolnili se dávné emoční  bloky a otevřeli se nové horizonty. Kreativita se projevila naplno - namalovala jsem spoustu mandal.
Pokud hledáte svoji vnitřní cestu, pak je to skvělá motivace a inspirace.
Lektorce Janičce děkuji z celého srdce!!!
Moc se těším na další kurz.
 

Jaká je cena?

Cena jednodenního semináře
2 000 Kč

 

V případě zájmu o rezervaci místa, zašlete e-mail na Sanajas@seznam.cz 

a následně nevratnou zálohu 800 Kč

na účet: 670100-2212879706/6210